Movies
Ratings
142
MasqueradeRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 3.5