Titles you rated
MarathonRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 2.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
The Great HypnotistRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0- 웅남이Rated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0