Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Electric StateRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5