Series
Ratings
19
AdolescenceRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Love AlarmRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0