Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0