Titles you rated
ShrekRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.5
The Foul KingRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5