Movies
Ratings
826
The Life ListRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
Drawing CloserRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
EntergalacticRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5