Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
You Season 4Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0