Movies
Ratings
148
Swing GirlsRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The RockRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
The DefenderRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5