Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0