Movies
Ratings
315
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 1.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 1.5
AntiqueRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5