Movies
Ratings
970
Mickey 17Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
The UnforgivableRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 5.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0