Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 3.0
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Castlevania: Nocturne Season 2Rated ★ 4.0
Castlevania: Nocturne Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.5
House of NinjasRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0