Movies
Ratings
115
Doctor StrangeRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 5.0