Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0