Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0