Titles you rated
My New PartnerRated ★ 3.5
Rambo IIIRated ★ 4.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
DoomRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 4.0
xXxRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Predator 2Rated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 2.5
CommandoRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0