Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.0