Movies
Ratings
575
The Croods: A New AgeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0