Titles you rated
Take Care of Us, CaptainRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 5.0
Blade ManRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Moorim SchoolRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0