Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The DiveRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 2.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
The RemainingRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 2.5