Movies
Ratings
173
X+YRated ★ 4.5
Fathers and DaughtersRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Ways to Live ForeverRated ★ 4.0
If I StayRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0