Titles you rated
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0