Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0