Titles you rated
UnlockedRated ★ 4.5- Only God Knows EverythingRated ★ 1.0
BaramullaRated ★ 1.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Borderless FogRated ★ 2.5- TarotRated ★ 2.0
OddityRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Choose or DieRated ★ 2.5- Ghost TrainRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BrickRated ★ 3.0
InfestedRated ★ 3.0