Movies
Ratings
30
The Hunger GamesRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 4.0
OculusRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Horror Stories 2Rated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0