Titles you rated
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5