Movies
Ratings
387
A House of DynamiteRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.5
The Pod GenerationRated ★ 3.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.5