Titles you rated
- Ultra Galaxy Mega Monster Battle: Never Ending OdysseyRated ★ 4.0
- Ultra Galaxy Mega Monster BattleRated ★ 3.5
- 울트라맨 제로 THE CHRONICLERated ★ 4.0
- Ultra SevenRated ★ 4.0
- Ultrman 80Rated ★ 5.0
- Ultraman TarouRated ★ 4.0
- The UltramanRated ★ 4.0
- UltramanRated ★ 5.0
- The Return of UltramanRated ★ 3.5
Unsolved CasesRated ★ 4.5- Koisuru Top LadyRated ★ 4.0
Pretty Guardian Sailor MoonRated ★ 3.0
Sailor Moon RRated ★ 4.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Ultraman OrbRated ★ 5.0- Ultraman XRated ★ 5.0
- Super-Electronic BiomanRated ★ 4.0
Light Squadron MaskmanRated ★ 3.5