Movies
Ratings
85
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Devil's ViolinistRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The DuchessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
Very Good GirlsRated ★ 1.0
Marie AntoinetteRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
CarnageRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0