Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5