Movies
Ratings
28
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0