Movies
Ratings
20
The HandmaidenRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0