Titles you rated
Three DaysRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 5.0- OuroborosRated ★ 4.0