Series
Ratings
55
May QueenRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5