Movies
Ratings
210
In TimeRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5