Titles you rated
DiaboliqueRated ★ 4.0
SliverRated ★ 4.0
Red StateRated ★ 4.5
Blood SimpleRated ★ 5.0
The SpecialistRated ★ 3.5
Mississippi BurningRated ★ 4.5
The PreyRated ★ 4.5
SleuthRated ★ 4.5
WitnessRated ★ 4.5- RedRated ★ 4.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 5.0
Fatal AttractionRated ★ 4.0
The Crimson RiversRated ★ 3.5
No Way OutRated ★ 4.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 4.5
The General's DaughterRated ★ 3.5
The Butterfly Effect 2Rated ★ 4.0
To Die ForRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.5
Color of NightRated ★ 4.0