Movies
Ratings
268
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Jingle Bell HeistRated ★ 1.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0