Movies
Ratings
55
Midnight DinerRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5