Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Innocent ThingRated ★ 2.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
DoomsdayRated ★ 3.5