Movies
Ratings
68
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0