Titles you rated
Step Up All InRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 5.0