Titles you rated
MementoRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5