Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5