Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
JokerRated ★ 0.5
Coach CarterRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5