Series
Ratings
122
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Camping ClubRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0