Movies
Ratings
683
The TargetRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Man on a LedgeRated ★ 2.0
MunichRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 0.5
Two CopsRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 2.0
The True-taste ShowRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 1.0
The ProtectorRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Judge DreddRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5