Titles you rated
The FabelmansRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 5.0- The CollectionRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5