Titles you rated
King KongRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5