Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0